درباره ما

یک قرن تجربه، یک قرن خدمت به مردم

پخش ویدیو
مشتری مداری

رضایت مشتری

که تعیین می‌کند محصولات یا خدمات یک کسب‌وکار تا چه میزان انتظارات مشتری را برآورده می‌کنند و نیز یکی از مهم ترین عوامل در برقراری رابطه وفادارانه با مشتری است. رضایت‌مندی مشتریان معیاری از چگونگی برآورده سازی انتظارات مشتری با محصولات و خدمات عرضه شده توسط یک شرکت است. لبنیات بقال‌زاده نیز با الویت قرار دادن رضایت مشتری به عنوان ارزش اساسی خود، دغدغه دائمی رضایت شما را دارد.

پشتیبانی

بهبود مستمر

ارتقای دائمی محصولات، نظارت دقیق و همه‌جانبه بر فرآیندها، تحلیل رفتار مشتریان و توسعه گستره محصولات ماموریت فروشگاه لبنیات بقال‌زاده در طول یک قرن فعالیت‌اش بوده است. بهبود مستمر یک فرآیند یا ابزار بهبود بهره‌وری است که قصد دارد یک رشد ثابت و سازگار و بهبود در تمامی قسمت‌های فرآیندها ایجاد کند. بهبود مستمر پایایی فرآیند و امکان بهبود آن را در آینده تضمین می‌کند.

تضمین کیفیت

ارتقای کیفیت

طراحی و عرضه یک محصول باکیفیت، با درک درست انتظارات مشتریان آغاز می‌شود. با توجه به اصل ارتقای دائمی کیفیت محصولات، لبنیات بقال‌زاده به ارائه‌کننده باکیفیت‌ترین و خاص‌ترین محصولات لبنی، ادویه، مرباها و ترشیجات و… در کشور تبدیل شده است. با ارزیابی دائمی کیفیت و نظارت دقیق بر تیم، فروشگاه لبنیات بقال‌زاده همواره به دنبال خلق تجربه‌ای ماندگار و خاطره‌ای خوب برای همراهان عزیز خود است.

از یک هزارو سیصد با شماییم

کیفیت بی‌همتا، تنوع بی‌شمار

بقال زاده، در سال ۱۳۰۰، نام مغازه کوچکی در بازار شیشه‌گرخانه تبریز بود که به حاج اصغر بقال‌زاده‌ی شیشه‌گرخانه تعلق داشت. اکنون، پس از گذشت بیش از یک قرن، فروشگاه لبنیات بقال‌زاده ارائه‌دهنده باکیفیت‌ترین و مرغوب‌ترین محصولات به سراسر ایران است. رضایت مشتری، کیفیت محصولات، منحصر بودن کالاهای ارائه شده و بهبود مستمر همواره در راس الویت‌های برند بقال‌زاده قرار داشته است. به همین دلیل، تمامی محصولات لبنی بقال‌زاده در دسته‌بندی باکیفیت‌ترین محصولات قرار گرفته و لذت طعم بی‌نظیری را به مردم ارائه می‌کند.

0 +
تنوع محصولات
0 %
رضایت مشتری
0 +
سال همراهی

©1402Baghalzade All Rights Reserved

به پنل ورود فروشگاه بقال زاده خوش آمدید

به پنل ورود فروشگاه بقال زاده خوش آمدید